EBBE EBERHARDSSON. Abstrakt motiv av hästar, olja på pannå, signerad E Eberhardsson.

347370. EBBE EBERHARDSSON. Abstrakt motiv av hästar, olja på pannå, signerad E Eberhardsson.

Mått: 36x43,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: 36x43,5 cm.

Antal besök: 1 213