MATSERVIS, 50 delar, porslin, "English Scenery", Enoch Woods, Wood & Son, England.

347340. MATSERVIS, 50 delar, porslin, "English Scenery", Enoch Woods, Wood & Son, England.

12 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 11 entré/större assietter, 12 assietter, kanna, 2 uppläggningsskålar.

Bruksslitage. En entrétallrik med smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 986