MÄRKLIN vändskiva 410NG och tillhörande lokstall.

347306. MÄRKLIN vändskiva 410NG och tillhörande lokstall.

H0 växelström.

Loksatll med smärre skador, saknar Skruvarna på taket. Vändskivan med slitage fungerar. Manöverpult saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

H0 växelström.

Antal besök: 1 160