MÄRKLIN Dubbellok DL 800 i originalkartong.

347304. MÄRKLIN Dubbellok DL 800 i originalkartong.

H0 växelström.

Bra skick med slitage. Fungerar men en kardanaxel saknas. Kartong med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

H0 växelström.

Antal besök: 3 567