SKULPTUR, målad gips på marmorsockel, signerad A.E. Lindskog.

347279. SKULPTUR, målad gips på marmorsockel, signerad A.E. Lindskog.

Höjd 41,5 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 41,5 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 2 100