Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Konst
Skulptur
SKULPTUR, målad gips på marmorsockel, signerad A.E. Lindskog.
347279. SKULPTUR, målad gips på marmorsockel, signerad A.E. Lindskog.
Höjd 41,5 cm.
Smärre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 41,5 cm.
Smärre slitage.
Helsingborgs Auktionskammare
1 889