SKÅL, keramik, "Argenta", modell 1094, Gustavsberg, 1900-talets mitt.

347201. SKÅL, keramik, "Argenta", modell 1094, Gustavsberg, 1900-talets mitt.

Höjd 4 cm
Diameter 12,5 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 4 cm
Diameter 12,5 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 1 749