PARTI BIJOUXTERIER och diverse, ca 50 delar, 1900-tal.

347180. PARTI BIJOUXTERIER och diverse, ca 50 delar, 1900-tal.

Armband, halsband, örhängen i clipsmodell
Några delar silver, några delar tenn
En klocka, en spegel, en ask.

BRuksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

En klocka, en spegel, en ask.

BRuksskick.

Antal besök: 519