GEORG SUTTNER. Färglitografi, signerad, numrerad 21/220 och daterad -90.

347168. GEORG SUTTNER. Färglitografi, signerad, numrerad 21/220 och daterad -90.

Komposition, 27x30,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Komposition, 27x30,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 2 143