Gomér & Andersson Linköping
Allmoge
Övrigt
SMÅLANDSSTAKE, trä, signerad E.Ö, daterad 991230 samt numrerad No: 6.
347110. SMÅLANDSSTAKE, trä, signerad E.Ö, daterad 991230 samt numrerad No: 6.
Höjd 57.5 cm.
Yt- och bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 57.5 cm.
Yt- och bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
1 351