SMÅLANDSSTAKE, trä, signerad E.Ö, daterad 991230 samt numrerad No: 6.

347110. SMÅLANDSSTAKE, trä, signerad E.Ö, daterad 991230 samt numrerad No: 6.

Höjd 57.5 cm.

Yt- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 57.5 cm.

Yt- och bruksslitage.

Antal besök: 1 523