MÖBELDELAR 1800-/1900-tal + TRÄLÅDA Göteborgs kexfabrik.

347107. MÖBELDELAR 1800-/1900-tal + TRÄLÅDA Göteborgs kexfabrik.

Skrivbordsuppsats jugend, med två lådor, längd 85 cm.
Lådspegel/spegeluppsats, längd 65 cm.
Spegel till skänk/byrå, höjd 55 cm.
trälåda längd 77, bredd 26, höjd 52 cm.

Slitage, defekter, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, defekter, lagningar.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 041