VYKORT, ca 700 st. Motiv från Björkvik, 1900-talets första hälft.

347104. VYKORT, ca 700 st. Motiv från Björkvik, 1900-talets första hälft.

5 olika motiv från Björkvik, 1900-talets första hälft.

Smärre slitage, något gulnade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 756