Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
SVANTE KEDE. Motiv av marockanska, olja på duk, signerad, Svante Kede Marocko.
347080. SVANTE KEDE. Motiv av marockanska, olja på duk, signerad, Svante Kede Marocko.
Mått: 43x32 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Mått: 43x32 cm.
Garpenhus Auktioner
1 075