SVANTE KEDE. Motiv av marockanska, olja på duk, signerad, Svante Kede Marocko.

347080. SVANTE KEDE. Motiv av marockanska, olja på duk, signerad, Svante Kede Marocko.

Mått: 43x32 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: 43x32 cm.

Antal besök: 1 075