HÄNGEN 2 st, lågkaratigt guld, 1900-tal.

347075. HÄNGEN 2 st, lågkaratigt guld, 1900-tal.

Hänge med grön slipad sten, lågkaratigt guld , England, höjd ca 4 cm.
Hänge med bokstavsdekor, vita stenar, stämplad 585, höjd ca 2,2 cm.Vikt ca 1,3 gram.

Avslag på sten. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Avslag på sten. Bruksslitage.

Antal besök: 695