Hänge med grön slipad sten, lågkaratigt guld , England, höjd ca 4 cm.
Hänge med bokstavsdekor, vita stenar, stämplad 585, höjd ca 2,2 cm.Vikt ca 1,3 gram.
Avslag på sten. Bruksslitage.
Avslag på sten. Bruksslitage.