VAS SAMT STOP, tenn. Bla F.Santesson, Stockholm 1882.

34700. VAS SAMT STOP, tenn. Bla F.Santesson, Stockholm 1882.

Höjd 16-18 cm.

Bucklor och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 16-18 cm.

Bucklor och skador.

Antal besök: 2 570