RUNE RÅDSTEN. Skogsmotiv, olja på pannå, signerad.

346958. RUNE RÅDSTEN. Skogsmotiv, olja på pannå, signerad.

Mått: 40x44,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: 40x44,5 cm.

Antal besök: 3 984