PEDER FREIJJ. TILLSKRIVEN. Stilleben med blå kanna, olja på duk, osignerad.

346920. PEDER FREIJJ. TILLSKRIVEN. Stilleben med blå kanna, olja på duk, osignerad.

Mått: 31,5x31,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: 31,5x31,5 cm.

Antal besök: 568