SKRIVBORDSLAMPA, KT typ 566, 1900-talets mitt.

346904. SKRIVBORDSLAMPA, KT typ 566, 1900-talets mitt.

Ställbar höjd, höjd på bild 35 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 159