REINHOLD LJUNGREN. färglitografi, numrerad 3/150, signerad R Ljungren.

346859. REINHOLD LJUNGREN. färglitografi, numrerad 3/150, signerad R Ljungren.

47 x 55 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

47 x 55 cm.

Antal besök: 801