KÖKSBORD, Edsbyverken, Perstorpsskiva, 1900-talets tredje fjärdedel.

346740. KÖKSBORD, Edsbyverken, Perstorpsskiva, 1900-talets tredje fjärdedel.

Med två utdragbara skivor agerandes som iläggsskivor. Märkt undertill.
Längd 90 cm.
Bredd 75 cm.
Höjd 73 cm.
Totallängd 146 cm.

Bruksslitage, slagmärken, repor, listskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 90 cm.
Bredd 75 cm.
Höjd 73 cm.
Totallängd 146 cm.

Antal besök: 1 139