SKRIVBYRÅ med VITRINÖVERDEL, engelsk stil, idegran 1900-talets senare del.

346654. SKRIVBYRÅ med VITRINÖVERDEL, engelsk stil, idegran 1900-talets senare del.

Byrå 4 lådor, med skrivklaff och invändig låda, vitrindel med två hyllplan. Delbar. Totalhöjd 193, längd 52, bredd 45 cm.

Slitage, förekomst av repor och märken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 801