SPELBORD, mahogny, 1800-talets fjärde kvartal.

346612. SPELBORD, mahogny, 1800-talets fjärde kvartal.

Höjd 76 cm.
Bredd 88 cm.
Djup 43 cm.
Skivans totala längd 88 cm.

Bruksslitage.
Renoverat, skivan slipad.
Skivan slagen och glipor mellan trästycken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 76 cm.
Bredd 88 cm.
Djup 43 cm.
Skivans totala längd 88 cm.

Bruksslitage.
Renoverat, skivan slipad.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 509