ROLF BERGENDORFF IGGMO. Läsande figur, olja på duk, signerad.

346601. ROLF BERGENDORFF IGGMO. Läsande figur, olja på duk, signerad.

100 x 85 cm.

Sedvanligt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

100 x 85 cm.

Sedvanligt ytslitage.

Antal besök: 1 861