OTTO STRANDMAN. Kvinna på divan, patinerad gips, signerad och daterad.

346562. OTTO STRANDMAN. Kvinna på divan, patinerad gips, signerad och daterad.

Längd 21 cm.

Slitage, avslag, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 21 cm.

Slitage, avslag, lagningar.

Antal besök: 1 361