MORTLAR och KLOCKOR, 4+2 st. 18/1900-tal.

346517. MORTLAR och KLOCKOR, 4+2 st. 18/1900-tal.

8-11.5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

8-11.5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 423