KAI DREWS DANMARK. 1884-1964, interiör, olja på duk , signerad med pseudonym.

346468. KAI DREWS DANMARK. 1884-1964, interiör, olja på duk , signerad med pseudonym.

60 x 50 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

60 x 50 cm.

Antal besök: 1 486