BRÄNNVINSGLAS, 1800-tal.

BRÄNNVINSGLAS, 1800-tal.
3464531. BRÄNNVINSGLAS, 1800-tal.

Höjd 16,5 cm. Övre diameter 7 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Antal besök: 233