BOKPARTI, 1700-/1800-tal.

34639. BOKPARTI, 1700-/1800-tal.

Totalt 12 delar, Strindberg "Tjensteqvinnans son" 1886, "Pietisten" 1857-1866, fransk Poesi m.fl.

Slitage och skador, ej genomgångna, Strindberg med kraftiga skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 897