RING samt, HÄNGE/BROSCH, 18K rödguld snäckskalscame. Vikt 11,9 g.

346357. RING samt, HÄNGE/BROSCH, 18K rödguld snäckskalscame. Vikt 11,9 g.

Hänge, höjd 42 mm. Ring, storlek 16.

Bruksslitage, fåtal repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, fåtal repor.

Antal besök: 1 200