ELSE UHLMANN. 2 st, Akvarell, signerade samt daterade 1982.

346296. ELSE UHLMANN. 2 st, Akvarell, signerade samt daterade 1982.

Florala motiv. 41 x 32 cm.

Ej examinerade ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Florala motiv. 41 x 32 cm.

Ej examinerade ur ram.

Antal besök: 2 141