KISTA, trä, 1800-tal.

346287. KISTA, trä, 1800-tal.

Med järnbeslag och handtag.
Längd 78,5 cm.
Bredd 55 cm.
Höjd 47 cm.

Bruksslitage, skador/sprickor, lås borttaget, maskstunget, lock sitter snett, kompletterad med två spikar.

Gör en kostnadsfri värdering!
346287. KISTA, trä, 1800-tal.

Med järnbeslag och handtag.
Längd 78,5 cm.
Bredd 55 cm.
Höjd 47 cm.

Antal besök: 960