KONSTGLAS, 3 delar, Älgfamilj, 1900-tal.

346242. KONSTGLAS, 3 delar, Älgfamilj, 1900-tal.

Höjder mellan 18-25 cm.

Åldersslitage.
Smärre nagg finnes.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjder mellan 18-25 cm.

Åldersslitage.
Smärre nagg finnes.

Antal besök: 2 127