BÅLSERVIS, 8 delar, glas, signerad E. Wänni Humppila Finland.

346161. BÅLSERVIS, 8 delar, glas, signerad E. Wänni Humppila Finland.

Fötter förgyllda i 24k guld. Skål, slev. 6 muggar.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 611