PETER NAGEL. BOXAREN.

PETER NAGEL. BOXAREN.
346135. PETER NAGEL. BOXAREN.

Etsning, signerad och daterad, copy épreuve d' artiste.
Tryck 39,5 x 49,5 cm.
papper 60 x 64,5 cm.

En liten tår på ca.. 2 cm Marginaler något komprimerade.

Gör en kostnadsfri värdering!
346135. PETER NAGEL. BOXAREN.

Tryck 39,5 x 49,5 cm.
papper 60 x 64,5 cm.

Antal besök: 1 629