JARDINJÄR, metall och glas, jugend, stämplad WMF.

34603. JARDINJÄR, metall och glas, jugend, stämplad WMF.

Dekor av omfamnande kärlekspar. Längd ca 53 cm.

Gravyr. Nagg på glasskål och bräckage på ställning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 849