BRICKBORD Torben Örskov & Co, Danmark, 1900-talets andra hälft.

345990. BRICKBORD Torben Örskov & Co, Danmark, 1900-talets andra hälft.

Etikettmärkta, diameter 50, höjd 55 cm.

Slitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor och märken.

Antal besök: 1 918