YTTERFODER, 3 st, Per-Olof Holmén, Kloster Keramik, 1900-tal.

345938. YTTERFODER, 3 st, Per-Olof Holmén, Kloster Keramik, 1900-tal.

Höjder mellan 24-27 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Spricka finnes.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjder mellan 24-27 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Spricka finnes.

Antal besök: 1 501