GUNNAR ERIK STRÖM. Akvarell, figurkomposition med studentfirande. Monogramsignerad och daterad -45.

345878. GUNNAR ERIK STRÖM. Akvarell, figurkomposition med studentfirande. Monogramsignerad och daterad -45.

Signerad G.E.S. och daterad -45. Påskrift a tergo Gunnar -Erik Ström - 1945. Bildmått 34x27 cm. Ramad 53x43 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 2 848