DIVERSE, 1800-1900-tal.

DIVERSE, 1800-1900-tal.
345868. DIVERSE, 1800-1900-tal.

Mynt, dalahästar, ljusstakar, skål.
Armbandsur bland annat Murly automatic.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 797