GOLVLAMPA, Ludwig XVI-stil, förgylld mässing, 1900-tal.

345836. GOLVLAMPA, Ludwig XVI-stil, förgylld mässing, 1900-tal.

Med två ljusarmar och skärm. På tre lejonfötter.
Höjd 158 cm.

Bruksslitage, förgyllningssläpp, märken på bas, skärm med smärre fläckar, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 158 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 328