STOLAR, 4 stycken, teak/svart galon, möljigen Danmark.1900-talets tredje kvartal.

345816. STOLAR, 4 stycken, teak/svart galon, möljigen Danmark.1900-talets tredje kvartal.

Höjd 73 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 73 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 503