SKIVSPELARE, Garrard SP25 MK III SW, England, 1900-talets mitt.

345810. SKIVSPELARE, Garrard SP25 MK III SW, England, 1900-talets mitt.

Helautomatisk eller manuell. Skivspelarens hastigheter 33/7, 33/12, 45/12, 78/10
Längd 36, bredd 31,5, höjd 15 cm.

Smärre slitage samt ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 9 231