DOCKA, JOHN BLUND, 1900-TAL.

DOCKA, JOHN BLUND, 1900-TAL.
3458000. DOCKA, JOHN BLUND, 1900-TAL.

Märkt.
Höjd ca 19cm.
Enligt uppgift: Dieter Riesmeier 1967.

Åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt.
Höjd ca 19cm.

Åldersrelaterat slitage.

Antal besök: 1 277