KARMSTOL, Svegards Markaryd, 1950-tal.

345758. KARMSTOL, Svegards Markaryd, 1950-tal.

Karmstol, 1950-tal.

Bruksslitage, stötmärke.

Gör en kostnadsfri värdering!

Karmstol, 1950-tal.

Bruksslitage, stötmärke.

Antal besök: 3 713