MEDICINBURK, brun glasmassa.

345719. MEDICINBURK, brun glasmassa.

Medicinburk med lock
Höjd 38 cm
Diameter ca 18 cm.

Bruksslitage
Nagg på locket.

Gör en kostnadsfri värdering!

Medicinburk med lock
Höjd 38 cm
Diameter ca 18 cm.

Bruksslitage
Nagg på locket.

Antal besök: 3 941