HANS ARNOLD. "Prinsessan och drömmarnas kung", färglitografi, signerad och numrerad 145/360.

345698. HANS ARNOLD. "Prinsessan och drömmarnas kung", färglitografi, signerad och numrerad 145/360.

Bildyta 47 x 34 cm.

ej examinerad ur ram.

Hans Arnold (1925–2010)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 47 x 34 cm.

ej examinerad ur ram.

Hans Arnold (1925–2010)

Antal besök: 1 464