ELISABETH MÖLLER WANDEL. Danmark 1850-1926, " Ung Kvinna " Pastell på papper, signerad, daterad 1889.

345682. ELISABETH MÖLLER WANDEL. Danmark 1850-1926, " Ung Kvinna " Pastell på papper, signerad, daterad 1889.

Originalram, original glas.
Tot med ram 123 x 97 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Originalram, original glas.
Tot med ram 123 x 97 cm.

Antal besök: 2 741