FÄLLBORD, 1900-tal.

FÄLLBORD, 1900-tal.
345668. FÄLLBORD, 1900-tal.

Alrot, diameter 80 cm, höjd ca 74 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
345668. FÄLLBORD, 1900-tal.

Slitage.

Antal besök: 708