Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
ELISABETH WARLING. Tillskriven. Interiör, olja på duk, osignerad.
345579. ELISABETH WARLING. Tillskriven. Interiör, olja på duk, osignerad.
Mått: 56x44 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Mått: 56x44 cm.
Garpenhus Auktioner
936