OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Olja på duk, Segelbåt till havs, signerad Ström.

345564. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Olja på duk, Segelbåt till havs, signerad Ström.

32 x 48 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

32 x 48 cm.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 830