PLANSCHER, 9 st, Jörleif Uthaug för SAS, 1950-tal.

345561. PLANSCHER, 9 st, Jörleif Uthaug för SAS, 1950-tal.

Tryckt efter Jörleif Uthaugs målning "SAS - The Global Airline". Består av 9 blad á ca 92 x 120 cm.
Tryckt av Esselte Stockholm.

Flera blad med fuktskador samt revor. Vikmärken. Hoprullade. Ett av bladen med kraftigare reva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tryckt av Esselte Stockholm.

Antal besök: 2 987